Rize Basınçlı Hava Tankı Bölge Bayisi

Tüm dünyada ve ülkemizde teknolojinin gelişim sağlaması ile birlikte makineleşme de tüm iş kollarında yayılmış bulunmaktadır. Yayılan bu makineleşme insan gücü ile yapılması gereken bir çok şeyin makineler tarafından yapılarak insanların işlerinin azaltılmasına neden olmaktadır. Günümüz teknolojisinde kullanılan Basınçlı Hava Tankı çeşitleri bir çok iş kolunda güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir.

Vidalı hava kompresörleri çeşitlerinin basınçlı hava üretimi sırasında kompresörden boşalan nemli havanın sonucunda, oluşabilecek olan ısı değişimi esnasındaki su buharını tutmayarak yoğunlaştırmasından içerisinde bulunan nemi uzaklaştırmadan basınçlı hava üretimi oluşmayacaktır. Bu nedenden dolayı kompresörlerin basınç üretimi süreçlerinde çıkmakta olan havanın kurutulmasının mutlaka gereği bulunmaktadır. Yukarıda saymış olduğumuz bu işlemler için hava kurutucularına gerek vardır. Hız Teknik çalışma sürecinde kompresör çeşitlerinde yüksek kalite ve avantajlı fiyatlar ile uluslararası standartlara uygunluğu olan ve kalite içerikli üretilen kurutucuları siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Basınçlı Hava Tankı Bölge Bayisi kompresör filtreleri, basınçlı hava tankları, filtreler ve çeşitli kurutucular hakkında bilgi almak için telefon numaralarımızdan ve iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Basınçlı hava filtreleri kullanılmasındaki maksat; kompresörlerde bulunan yağ, yağ ve hava ayırıcılarının kullanım sürelerinin uzamasında çok büyük önemli yer edinmektedir. Kompresörlerin üretmiş olduğu basınçlı havada çok fazla yağ ve su bulunur yağ ve su ile birlikte bu hava içeriğinde hidrokarbon atıkları da bulunmaktadır.

Hava basınç tankları çeşitleri için kompresörlerle birlikte üretilen basınçlı havanın güvenli bir şekilde depolanabilmesi için her türlü işletmelerde bu cihazlar kullanılmaktadır. Hava basıncı üretiminin oluşması halinde aniden oluştuğu görülen hava basıncı değişimlerinin yaşanmaması için hava tankları kullanılması gerekir. Basınçlı hava tankları yüksek basınca karşı test edilmiş olması gereklidir.

 

SERVİS ÇAĞIR!
Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.