Hakkımızda

HIZ TEKNİK

2010 yılında kurulan Hız Teknik kesintisiz olarak kompresör, bariyer sistemleri ve makine bakım onarım konusunda, deneyimli ekibi ile hizmet vermektedir. 2010 yılından bu yana yatırımlarına devam eden ve istikrarlı büyümeden yana bir yönetim anlayışını ilke edinen Hız Teknik bugün markalaşma sürecini tamamlamış ve sektörde güvenilir bir marka haline gelmiştir.

Gelecek planlamasını dün başarıyla gerçekleştiren Hız Teknik, bugün iç piyasada önemli bir pazar payına sahiptir. Hız Teknik kuruluşundan başlayarak daima geleceği hayal edip planlayarak ve buna uygun stratejileri oluşturup uygulayarak var olmuştur. Kuruluşumuzda var olan yenilikçilik, müşteri odaklılık, sürekli büyüme ve rekabette bir adım önde olma felsefemiz 9 yıllık bir gelenek halinde sürmektedir. Sizde değerli müşterilerimiz arasına katılmak için hemen bizimle iletişime geçin.

VİZYONUMUZ
Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak, Karadeniz bölgesinde kompresör, otomatik bariyer sistemleri ve makine bakım onarım konusunda tüm hizmetleri en iyi şekilde veren firma olmaktır.

MİSYONUMUZ
Müşterinin bugün ki beklentileri ve gereksinimleri tam ve zamanında ve kaliteli bir şekilde karşılayıp, onlara kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır.

 

 

SERVİS ÇAĞIR!
Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.