Artvin Basınçlı Hava Tankı Bölge Bayisi

Basınçlı Hava Tankı çeşitleri tüm dünyada ve ülkemizde çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Basınçlı hava tankının kullanım nedenleri; su, sıvı veya nem buhar bazında basınçlı olan hava içinde sürekli olarak mevcut olduğunda basınçlı hava sistemleri sistemden yeteri kadar uzaklaştırılamaz yani atılamazlar ise basınçlı hava sistemi verimini kaybetmektedir. Üretim hızı bu şekilde olduğunda düşeceği için basınçlı hava tankları nem ve suyu alabilmeleri için kullanılmaktadır. Günümüzde yaygın olarak kullanılan hava kompresörlerinin bir çok çeşidi bulunmaktadır. Bu kompresörler kullanım alanlarında santrifüj yani turba kompresörler, pistonlu kompresörler ve vidalı kompresörler olarak anılır. Temel olarak kullanılan kompresörlerin bir birinden farklılığı da;
Kompresyon kademe sayısı, Soğutma yöntemi  yani su hava ve yağ, Sürme yöntemi buhar, içten yanmalı motor ve  elektrik motoru gibi, yağsız veya yağlı olarak yağlanma yöntemleri ve standart yani hazır paket ürünler gibi farklılıklar sayılabilir.

Basınçlı Hava Tankı Bölge Bayisi olarak pistonlu kompresörler, vidalı kompresörler ve bir çok kompresör ve kompresör bakım ve onarım hususunda bizden destek alabilirsiniz. Kompresörler ve kompresör parçaları hususunda bizden destek almak istiyorsanız telefon numaralarımızdan ve iletişim adresimiz olan Müftü Mah. Yenişehir Cad. Gökkuşağı Apt. Altı RİZE ikametgâh adresimize ulaşım sağlayarak destek alabilirsiniz. Tüm kompresör çeşitleri ve bakım onarım hakkında elemanlarımız sizleri bilgilendirecektir. Kompresör bakımları günümüzde kullanımı sürekli olarak yapıldığı için mecburi hal almaktadır. Düzenli olarak kompresörlerin bakımını yapmak kompresörlerin tüm çeşitlerinde kullanım ömürlerinin uzamasını sağlamaktadır. Daha fazla verim almak için her elektronik cihaz gibi yapılması gereken kompresör bakımları tarafımızca yapılmaktadır. Tüm bakım ve onarım hizmetleri için telefon numaralarımızdan iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz.

 

SERVİS ÇAĞIR!
Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.